Новини » Політика 6 серпня, 2019, 20:55
У Зеленського готують бліц-криг, – Юрій Соловей вказав, яку ціль «атакуватимуть»
ZIK
ZIK

Метою новообраної команди Президента Володимира Зеленського є тотальний контроль не тільки над парламентом, центральними органами виконавчої влади й урядом, а й над органами місцевого самоврядування.

Про це в ефірі програми «Треба поговорити» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України VIII скликання (фракція БПП) Юрій Соловей.

Коментуючи ситуацію із політичними суперечками між головою Офісу Президента Андрієм Богданом та міським головою Києва Віталієм Кличком, Юрій Соловей зауважив, що пана Кличка обрали мільйони. Натомість політик назвав Андрія Богдана «невідомою персоналією», що підпадає під дію закону про люстрацію і не може обіймати посади в органах державної влади.

Юрій Соловей вважає, що ті події, які нині відбуваються у Києві, означають одне – наступ на місцеве самоврядування.

«За цими подіями спостерігають не тільки кияни. За цими подіями спостерігають усі сільські, міські голови, керівники об’єднаних територіальних громад, чим закінчиться це протистояння. Бо метою новообраної команди є встановити тотальний контроль не тільки над парламентом, не тільки над центральними органами виконавчої влади й урядом, а встановити тотальний контроль над органами місцевого самоврядування, зробивши швидкий бліц-криг», – заявив політик.

Юрій Соловей вважає, що «це не просто пахне часам Януковича, а що це є згортанням однієї з найбільш успішних реформ, яка була реалізована за останні п’ять років, це реформа децентралізації».

Як повідомляли, кандидат політичних наук, політолог Максим Ялі заявляв, що Головна ціль боротьби між Володимиром Кличком та Андрієм Богданом – повноваження Київського міського голови та, зокрема, контроль за фінансовими потоками. Глава Офісу Президента хоче бачити на цьому місці свою людину.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-21 18:54 :11