У Львові судитимуть злочинців, які торгували наркотичними та психотропними речовинами

Членам злочинного угрупування, яке займалось у Львові збутом наркотичних та психотропних речовин, загрожує до 15 років позбавлення волі.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Львівської області

За процесуального керівництва прокуратури області завершено досудове розслідування стосовно чотирьох жителів Львівщини, яких обвинувачують у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.306 (розміщення коштів, здобутих від незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, у банках, а також використання таких доходів (коштів) з метою продовження незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, вчинене у великих розмірах), ч.3 ст.307 КК України (незаконне придбання, зберігання, перевезення з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів та психотропних речовин, предметом якого були особливо небезпечні наркотичні засоби та психотропні речовини, вчинене повторно, організованою групою).

Встановлено, що 23-річний чоловік створив стійку організовану групу, яка діяла з березня 2018 до березня 2019 року.

До її складу увійшла 26-річна уродженка Закарпатської області та 28-річний львів’янин, якому у незаконній діяльності допомагав 64-річний батько.

Так, вказана група осіб для обміну інформацією використовувала програмне забезпечення «Telegram». Рекламу ж наркоторговці розміщували на стінах львівських будинків. Саме так зловмисники підшукували клієнтів. Торгували, переважно, особливо небезпечним наркотичним засобом «канабіс» та психотропною речовиною «амфетамін». Наркотики ховали у так званих «закладках» на території міста.

За вчинене лиходіям загрожує від 9 до 15 років позбавлення волі. Підготовче засідання у цій справі відбудеться цьогоріч у серпні в Галицькому районному суді м.Львова.

Loading...