Новини » Події 6 серпня, 2019, 19:46
У чорному списку Вікіпедії опинилися 4 російських ЗМІ
ZIK
ZIK

Вільна інтернет-енциклопедія Вікіпедія внесла до чорного списку чотири російських медіа – Федеральне агентство новин (РИА ФАН), видання «Журналистская правда», «Народные новости» і «Экономика сегодня».

Про це повідомляється на сайті Вікіпедії, пише Ліга.net.

Тепер посилання на ці ЗМІ не можна додати ні в одну статтю, опубліковану на просторах інтернет-енциклопедії.

Зазначається, що всі ці видання пов'язані з «фабрикою тролів» – російським прокремлівським Агентством інтернет-досліджень, яке нібито намагалося через соціальні мережі впливати на хід виборів Президента США в 2016 році.

Редактори Вікіпедії заявили про необ'єктивність і некоректності подачі цими виданнями частини своїх матеріалів, а також підкреслили існуючу від них «загрозу»:

«Заблокувавши ці 4 сайти, ми нічого не втратимо. В матеріалах перерахованих ЗМІ вкрай малоймовірно знайти справжній ексклюзив, якого немає в інших популярних ЗМІ», – вважає Михайло Грузнов, один з редакторів Вікіпедії і ініціаторів блокування.

РИА ФАН вже відреагувало на потрапляння в чорний список Вікіпедії. В редакції агентства вважають цю подію «актом політичної цензури з боку Заходу», а ініціаторів додавання чотирьох ЗМІ в чорний список назвали «платними пропагандистами», які побажали «позбавити користувачів Рунету незалежної від США інформації».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-19 18:19 :54