Новини » Події 6 серпня, 2019, 20:05
Справа вбивства Оксани Макар: суд відмовив засудженому Краснощоку у перегляді вироку

Центральний районний суд міста Миколаєва відмовився переглянути вирок засудженому у справі Оксани Макар Євгену Краснощоку.

Про це повідомляє видання Преступности.нет.

Зазначається, що в ході судового засідання Краснощок попросив колегію суддів про перерву для того, щоб ознайомитися з матеріалами справи. Суд відхилив клопотання засудженого, аргументувавши це тим, що Краснощок міститься в Миколаєві і може знову подати заяву про перегляд справи.

Краснощок відмовився давати які-небудь коментарі, однак сказав, що під час слідства на нього чинився як фізичний, так і психологічний тиск.

Колегія суду прийняла рішення відмовити засудженому Краснощоку у перегляді справи. Повне рішення суд оголосить протягом п’яти днів, а оскаржити в апеляційній інстанції його можна буде протягом семи днів.

Як відомо, 27 листопада 2012 року, колегія суддів Центрального районного суду міста Миколаєва винесла вирок трьом молодикам, які зґвалтували і підпалили 18-річну Оксану Макар. Євген Краснощок отримав довічне ув’язнення, Максим Присяжнюк – 15 років, а Артем Погосян – 14 років позбавлення волі.

Нагадаємо, 10 березня 2012 року вони зґвалтували дівчину, а щоб приховати злочин, душили її, а потім намагалися спалити. Але дівчина вижила і назвала своїх кривдників. Майже три тижні лікарі боролися за її життя, у неї було обпечено 55% тіла та ампутовано руку. Проте Оксана померла у Донецькому опіковому центрі 29 березня від зупинки серця.

При цьому, Євген Краснощок у своєму останньому слові перед винесенням вироку сказав, що каятися чи вибачатися перед родичами своєї жертви немає наміру.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-22 05:13 :40