Російський суд призначив дату апеляції на арешт захоплених українських моряків

Полонені українські моряки. Фото EPA-EFE

Московський міський суд призначив на 16 серпня засідання з розгляду апеляційних скарг захисту військовополонених українських моряків на постанову про продовження арешту до жовтня.

Про це повідомив адвокат Микола Полозов в групі «Захист військовополонених українських моряків» у Facebook.

«Московський міський суд призначив дату і час судового засідання з розгляду апеляційних скарг захисту військовополонених українських моряків на постанову Лефортовського районного суду міста Москви від 17.07.2019 про продовження терміну утримання під вартою... Судове засідання відбудеться в Московському міському суді 16 серпня 2019 року об 11:00 зал 327», – пише Полозов.

Він зазначив, що дане судове засідання поки призначено стосовно першої групи військовополонених моряків: Дениса Гриценка, Андрія Драча, В’ячеслава Зінченка, Михайла Власюка, Богдана Головаша, Сергія Попова.

«Після повідомлення захисників військовополонених українських моряків з інших груп про призначення судових засідань інформацію буде розміщено на даній сторінці», – додав Полозов.

Нагадаємо, Спеціальний представник США з переговорів щодо України Курт Волкер заявив, що Росія не подавала жодних ознак того, що вона планує звільнити захоплених в Азовському морі українських моряків. Волкер констатував, що Москва вкотре затягує судовий процес, щоб утримувати їх і далі.

Читайте більше новин на тему: полонені моряки

Loading...