Обстріл під Павлополем свідчить, що окупанти свідомо прагнуть ескалації, – СЦКК

Сьогоднішній обстріл під Павлополем свідчить про цілеспрямовані дії збройних формувань Російської Федерації та їх найманців щодо подальшого загострення конфлікту та свідоме невиконання Мінських домовленостей.

Про це йдеться в повідомленні української сторони СЦКК, пише пресцентр ООС.

«Сьогодні, 6 серпня, в період з 10:20 до 10:30 противник здійснив обстріл позицій українських захисників в районі населеного пункту Павлопіль, в результаті обстрілу загинуло чотири військовослужбовці. Встановлено, що вогонь окупанти вели з напрямку населеного пункту Українське, застосувавши при цьому ручний протитанковий гранатомет. Зазначений факт вкотре свідчить про цілеспрямовані дії збройних формувань Російської Федерації та їх найманців щодо подальшого загострення конфлікту, небажання дотримуватися режиму припинення вогню та свідоме невиконання Мінських домовленостей», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, впродовж доби збройні формування Російської Федерації та її найманці чотири рази порушили режим припинення вогню. Внаслідок обстрілів чотири військовослужбовці загинули та один отримав поранення.

Loading...