Новини » Спорт 6 серпня, 2019, 23:47
«Динамо» програло у гостях «Брюгге» в першому матчі кваліфікації Ліги чемпіонів
Ханс Ванакен ударом з пенальті приніс перемогу «Брюгге» над київським «Динамо» у першій грі Ліги чемпіонів УЄФА / ua-football.com

Київське «Динамо» на виїзді поступилося бельгійському «Брюгге» в першому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів УЄФА сезону-2019/2020. Гра на полі стадіону «Ян Брейдель» завершилася перемогою «Брюгге» з рахунком 1:0.

Футбол. Чоловіки. Ліга чемпіонів УЄФА-2019/2020. Третє коло кваліфікації. Перший матч

«Брюгге» (Бельгія) – «Динамо» (Київ, Україна) – 1:0 (1:0)

6 серпня. Пчаток – 21:30. Брюгге. Стадіон «Ян Брейдель».

Арбітр – Хав’єр Естрада Фернандес (Іспанія).

Асистенти арбітра – Роберто Алонсо, Хосе Наранхо (обоє – Іспанія).

«БРЮГГЕ»: Сімон Міньоле, Едуард Соболь, Давід Окереке, Матей Мітровіч, Сімон Делі, Ханс Ванакен, Руд Вормер, Матс Рітс, Персі Тау, Денніс Бонавентура (Сьєбе Шрейверс 64), Клінтон Мата.

Головний тренер – Філіп Клеман.

«ДИНАМО»: Денис Бойко, Сергій Сидорчук, Беньямін Вербіч (Карлос Де Пена 64), Віталій Миколенко, Денис Гармаш, О.лександр Караваєв (Віктор Циганков 46), Микита Бурда, Віталій Буяльський, Артем Бєсєдін (Жерсон Родрігес 46), Тамаш Кадар, Томаш Кендзьора.

Головний тренер – Олександр Хацкевич.

Гол: Ханс Ванакен 37 (пенальті).

Попередження: Сімон Делі 20, Денніс Бонавентуре 38 – Денис Гармаш 40, Томаш Кендзьора 44, Жерсон Родрігес 68, Сергій Сидорчук 79.

Обидві команди дебютували в єврокубковому сезоні, а перед звітним двобоєм виграли по два матчі своїх чемпіонатів, де в минулому сезоні здобули «срібло». Брюгге очолює першість Бельгії завдяки різниці голів (9:1) після двох стартових турів. Динамо йде на другому місці в УПЛ, вигравши обидва львівські матчі (5:0 у сумі). Кияни також встигли здобути Суперкубок України-2019. Для обох команд це перша особиста зустріч, пише football24.ua.

У складі бельгійців відзначаємо орендованого гравця Шахтаря і збірної України Едуарда Соболя, який миттєво відвоював місце в основі на лівому фланзі оборони. Крім цього, Брюгге підписав знаменитого голкіпера Ліверпуля і національної команди Бельгії Сімона Міньйоле. Ганс Ванакен випередив Маліновського, ставши найкращим гравцем попереднього внутрішнього сезону – зараз 26-річний хавбек є найкращим бомбардиром Брюгге після двох турів (три голи). Інше відоме українським вболівальникам ім’я – екс-форвард Зорі Денніс Бонавентуре.

На першій же хвилині Бєсєдін заробив стандарт, а Кендзьора апелював про пенальті, мовляв, м’яч влучив у руку гравцю бельгійців. Іспанський суддя Естрада Фернандес мав іншу думку. Кияни розпочали з активного володіння, і це перший сюрприз. Караваєв на 4-й хвилині отримав пас п’ятою від Гармаша, але метрів з 12 пробив дуже невлучно. Момент! Брюгге відповів швиденько. Перший удар блокує Кадар, другий витягує Бойко. Окереке виграв силову боротьбу в угорця, і Денис знову виручив – у красивому стрибку. Вербіч отримав пас для удару, але словенець вдарив вище. Не минуло й 10 хвилин, як команди видали по 2 небезпечні удари з меж штрафного.

Бєсєдін несподівано обійшов двох опонентів і вирвався на побачення з голкіпером, однак пробив уже значно гірше – прямо в Міньйоле. Не вистачило Артему витримки, адже ніхто із захисників і близько не заважав уже. Буяльський прийняв неправильне рішення в центрі поля і програв силову боротьбу. Пішла швидка контра господарів. Добре, що Кадар встиг підчистити. Ванакен крутим пасом у стилі Сидоручка проти Львова закидає у воротарський, де Миколенко відборовся. Друга хвиля атаки з навісом Соболя і ударом Рітса з кількох метрів – Бойко бере м’яч намертво.

«Динамо» програло «Брюгге» в першому матчі відбору ЛЧ

Гармаш дуже довго думає, Соболь перехоплює і заробляє небезпечний штрафний. Відбилися динамівці, а бельгійці починають тиснути на арбітра разом зі своїми переповненими трибунами, які виглядають і звучать дуже атмосферно. Караваєв на рівному місці двічі провалився. У другому епізоді банально скосив Рітса в межах штрафного. Це пенальті, Ванакен спокійно його реалізує, і стає дуже страшно. Гармаш заробив жовту, ще один штрафний завершився ударом. Кендзьора так відкидав назад, що лише забіг Бойка врятував від біди.

У 4 рази Брюгге був прицільнішим за перші 45 хвилин (4:1). Це не влаштовує тренерський штаб Динамо. Хацкевич вирішив не тягнути з замінами і знову здивувати всіх. Циганков замінив Караваєв, а Жерсон Родрігес дебютує, виходячи замість... Бєсєдіна. Оце так ходи у перерві! Циганков двічі просто шокував бракованими передачами в моментах, коли можна було вийти у швидку атаку. Віктор після міжсезоння сам не свій. Брюгге відчутно заспокоївся після перерви. Видно, що Клеман побоюється атакувальної загрози киян, але вони самі якось по-дитячому помиляються на завершальній стадії.

Мата після пасу Ванакена пробивав без перешкод і не влучив. Жерсон не надто сильно пробив з 10 метрів, але рикошет змусив захисників вибивати з лінії власних воріт. Ще один моментище! Киянам дуже потрібен виїзний гол, а господарі не проти збільшити перевагу, але обидві команди діють цілком собі обережно. Циганков відчайдушно стріляє здалеку – зовсім не влучно. Кадар двічі перебуває на межі гольової ситуації, але не дає Брюгге розвернутися в обох випадках. Схрейверс ледь не використав провальний пас назад Гармаша. Мінімально схибив гравець, який замінив Бонавентуре.

Де Пена перехопив поперечний пас, але замість пасу на вільного Циганкова пробив сам. З прицілом у Динамо нині було повне жахіття. Через тиждень, 13 серпня, у Києві мають відбутися суттєві зміни.

2019-09-16 01:57 :01