Новини » Політика 5 серпня, 2019, 22:15
Якби ЗМІ хотіли покарати Богдана, оголосили б йому інформаційний бойкот, - журналістка
ZIK
ZIK

Якби ЗМІ хотіли покарати голову Офісу Президента Андрія Богдана за неввічливе і некоректне висловлювання про журналістів, вони мали б оголосити йому інформаційний бойкот. Це було б найгірше для будь-якого політика. А за нинішніх обставин він лише зробив собі хороший піар.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK висловила журналістка, політична експертка Ірина Тиран.

Пані Тиран вважає, що своїми останніми заявами керівник Офісу Президента Андрій Богдан зробив собі хороший піар, адже привернув до себе увагу абсолютно всіх ЗМІ в країні. До виборця, який до того навіть не знав, хто такий Богдан, зараз дійшла інформація про нього. А ось щодо етики цих заяв, то вже інша річ, зауважила журналістка.

«Якби ЗМІ хотіли покарати Андрія Богдана за неввічливе і некоректне висловлювання про журналістів, вони би мали оголосити йому інформаційний бойкот. Це було би найгірше для будь-якого політика. А так це пішло йому тільки на плюс», – зазначила журналістка.

Зокрема, за її словами, будь-які заяви членів «Слуги народу» дуже нагадують соціологічний експеримент. Це наштовхує на думку про те, що так відбувається тестування суспільства для того, щоб подивитися на його реакцію.

«Заяви представників «Слуги народу», особливо під час передвиборчої кампанії, були дуже різні, інколи навіть полярні. Це стосується багатьох ключових речей, навіть таких, які розколюють суспільство. Це було зроблено свідомо, у такий спосіб команда Зеленського тестує різноманітні ідеї, які можливо потім переростуть в законопроекти, як на них відреагує населення, можновладців і навіть політиків Заходу», – переконана Тиран.

На її думку, це робиться для того, щоб потім на основі цього зважити різні бачення і зробити законопроєкти, які більш-менш сподобаються їхньому електорату. Їхня мета максимально зберегти електорат.

«Ми розуміємо, що коли дійде діло до того, щоб приймати законопроєкти, якась частина електорату Зеленського відколеться. Він зараз акумулював у собі східний і західний електорат, але якщо поставити питання про мову, то яке б не було рішення, обов'язково одна частина відпаде. Тому зараз вони проводять тестування, зокрема щодо того, кого будуть призначати, як на це зреагує суспільство», – прокоментувала політична експертка.

Як повідомляли, 1 серпня з’явилася інформація про те, що голова Офісу Президента Андрій Богдан написав заяву про відставку.

2 серпня Президент України Володимир Зеленський підтвердив існування заяви на звільнення від керівника його Офісу Андрія Богдана. При цьому очільник держави уточнив, що станом на сьогодні не підписував заяву на звільнення Богдана. Також Зеленський додав, що за потреби може показати суспільству всі заяви на звільнення від членів його команди.

Додамо, голова Офісу Президента Андрій Богдан, коментуючи власне «звільнення», заявив, що команді Володимира Зеленського не потрібні журналісти для спілкування із суспільством, це вони роблять без посередників.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-17 17:58 :36