Новини » Політика 5 серпня, 2019, 22:55
Верещук закликала не перебільшувати роль прем'єра, опираючись лише на ймовірне прізвище
ZIK
ZIK

Не варто перебільшувати роль прем'єр-міністра, опираючись лише на ймовірне прізвище, бо «він не Гаррі Потер і не буде махати паличкою».

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK висловила директор Центру Балто-Чорноморських досліджень Ірина Верещук.

Ведучий програми поцікавився, чи кістяк «Слуги народу» вже визначився з кандидатурою майбутнього прем'єр-міністра. На що пані Верещук сказала, що на сьогодні це ще не до кінця визначене питання і перемовини досі тривають.

«Я вважаю, що це не важливо. Давайте не будемо перебільшувати роль прем'єр-міністра, опираючись лише на ймовірне прізвище. Він не Гаррі Потер і не буде махати паличкою. Маємо те, що маємо, і повинні це розуміти. Хоча наші люди схильні думати, що от прийде якась людина і все вирішить», – зазначила вона.

Зокрема, за її словами, прем'єр-міністр, незалежно від того хто це буде, не може зробити щось з нічого, тому що неможливо вийти за рамки того бюджету і тих соціальних видатків та тарифів, які вже є. І партія «Слуги народу» це чудово розуміє.

«Якщо говорити про державу глобально, то час не на нашому боці. Ми дуже швидко рухаємося до кризи. Як на мене, не важливе прізвище прем'єр-міністра, а те, чи буде команда працювати», – переконана Верещук.

Нагадаємо, що у партії «Слуга народу» вирішили делегувати на посаду спікера Верховної Ради України главу політсили Дмитра Разумкова, на посаду його першого заступника – представника президента в парламенті Руслана Стефанчука. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-22 03:25 :22