Новини » Спорт

Тренер СК «Дніпро-1» Дмитро Михайленко: «Зоря» змусила нас сісти низько

Головний тренер СК «Дніпро-1» Дмитро Михайленко / scdnipro1.com.ua

Післяматчева прес-конференція головного тренера СК «Дніпро-1» Дмитра Михайленка по завершенні матчу другого туру проти луганської «Зорі» (1:1).

– Ми раді одному очку, яке набрали. Дуже важливе воно і здобуто у важкій боротьбі. У суперника дуже потужна команда, рівня Ліги Європи. Нам було важко, і ми таку гру й передбачали. Якщо у першому таймі в нас ще виходила якась контргра, то у другому, особливо після заміни Булеци, дуже притислись до власних воріт. При цьому хлопці – молодці, витримали, небагато дозволили супернику. Нехай ми сиділи низько, але вдало стримували суперника. Такі ігри дуже важливі для нас в плані досвіду. Сьогодні п’ять гравців було у нас віком до 20 років, і я хотів би подякувати нашим гравцям за терпіння, за характер і за боротьбу.

– В обох матчах цього сезону команда значно впевненіше виглядала у перших таймах. Причина у фізичних кондиціях чи у психології? І друге питання: чому сьогодні навіть у заявці не було Кобахідзе?

– Причина була тактичною. Це – тренерське рішення. Ми сьогодні грали з модулем з трьох центральних захисників, тому для замін нам потрібні були певні позиції. Олександр готовий грати, але через те, що я сказав, залишився поза заявкою.

Що стосується нашого стану у других таймах, мені здається, це пов’язано, перш за все, з темпом. «Зоря» – дуже швидкісна команда, грає у хорошому темпі, інтенсивно. Тому вони змусили нас сісти низько. «Зоря» володіє різним арсеналом: є високі форварди, довгі передачі, швидкісні гравці. Нам довелось сісти низько, і недостатньо агресивними ми були у центральній зоні, де дозволяли супернику досить багато.

 

Loading...