Новини » Спорт

Тренер «Колоса» Руслан Костишин: Задоволений тим, як ми діяли після видалення

Головний тренер ковалівського «Колоса» Руслан Костишин / footballua.tv

Головний тренер ковалівського «Колоса» Руслан Костишин прокоментував перемогу (1:0) своєї команди над донецьким «Олімпіком» у другому турі УПЛ сезону-19/20.

«Гра була важкою. Можливо позначилося емоційний стан після матчу з «Маріуполем», де ми віддали багато сил. Наша команда непогано виглядала в перші 15 хвилин, після чого чи то ми підсіли, чи то «Олімпік» заграв активніше...

Потім ми отримали видалення... Не можу занести перший тайм нам в актив. Ми виглядали гірше за суперника. На другий тайм ми уже вийшли більш впевненими в собі і навіть вдесятьох не дозволили «Олімпіку» нічого створити біля наших воріт.

При цьому ми самі шукали свої моменти біля воріт суперника. Не можна сказати, що ми показали хороший футбол, але головне, що змогли вистояти і здобути хороший результат.

У «Олімпіка» попереду дуже технічні футболісти. Проти такої команди складно грати першим номером. Я дуже задоволений тим, як ми діяли після видалення і що змогли дочекатися свого моменту», – цитує Руслана Костишина olimpik.com.ua.

 

 

Loading...