Син політв’язня Балуха розповів про своє життя у Криму

Павло Балух / Фото: Крим Реалії

У селі, де мешкав український бранець Кремля, люди уникають і намагаються не спілкуватися з членами його сім’ї. На решті території анексованого півострова ситуація дещо краща. Родина Балуха фактично стала ізгоями в рідному селі Серебрянка Роздольненського району Криму.

Про життя після арештів і судів над батьком розповів в інтерв’ю Крим.Реалії син активіста Павло Балух.

У тій же самій Серебрянці, в нашому селі, знаєте, як ізгоями стали. Люди намагаються не спілкуватися, як раніше. Вічні обговорення якісь за спинами – теж неприємно, – розповів Павло.

Він також додав, що коли його батьку висунули звинувачення, односельці ще й почали додавати свої вигадки до «офіційної версії» слідства. Так, вони ділилися плітками про те, що Володимир Балух начебто весь час носив із собою зброю. За словами сина активіста, він її навіть не мав.

При цьому він зазначив, що за межами села про ситуацію з його батьком знають далеко не всі.

«Річ у тім, що у нас народ у Криму не обізнаний. Ніхто нічого не знає про те, що… Ніхто загалом не має поняття, хто в мене батько, і що з ним відбувається, що за прізвище. За весь час я зустрів лише двох людей, які про це знали, від сторонніх», – розповів Павло.

Сам він продовжує жити і працювати у Криму, опанував професію технолога-винороба, створив свою сім’ю, з батьком напряму не спілкується, лише через маму. Павло Балух каже, що родина цілком підтримує позицію батька.

Loading...