Новини » Світ Читать эту новость на русском

Розстріл людей у Техасі: Стрільцю із Ель-Пасо загрожує смертна кара

nypost.com

Прокурори наполягатимуть на смертній карі для підозрюваного у масових вбивствах в Ель-Пасо, Техас.

Про це повідомляє New York Post

«Державне обвинувачення - це тяжкі вбивства, і тому він (підозрюваний - ред.)  має право на смертну кару, - зазначив окружний прокурор округу Ель-Пасо Хайме Еспарза під час недільної пресконференції. - Ми будемо домагатися смертної кари. Втрати життя такі великі, що ми, звичайно, ніколи не бачили такого в нашій громаді».

Прокурор США Джон Баш заявив, що федеральна влада також вивчає злочини на ґрунті ненависті та звинувачення у внутрішньому терорі, які відповідають критеріям федеральної смертної кари.

За словами офіційних осіб, 21-річний підозрюваний Патрік Крузіус, якого взяли під варту після розстрілу, співпрацює з поліцією.

Як раніше повідомлялося, стрілянину в місцевому супермаркеті місті Ель-Пасо, штат Техас,  розслідують як внутрішній тероризм

Нагадаємо, що 3 серпня озброєний гвинтівкою чоловік відкрив стрілянину в магазині Walmart в місті Ель-Пасо в Техасі, що всього в декількох кілометрах від кордону з Мексикою. В результаті стрілянини загинули 20 людей, шестеро з них – громадяни Мексики. Ще більше двох десятків отримали поранення, троє з них перебувають у критичному стані. 

Loading...