Новини » Події Читать эту новость на русском

Справа збитого Іл-76: генерал-майор Назаров подав рапорт про звільнення із ЗСУ

ZIK

Генерал-майор Віктор Назаров, якого у 2017 році визнали винним у службовій халатності й засудили до семи років позбавлення волі у справі про збитий бойовиками Іл-76 під Луганськом, подав рапорт про звільнення зі Збройних сил України.

Про це повідомив начальник Управління зв’язків із громадськістю ЗСУ Богдан Сеник у відповіді на запит кореспондента УНН.

«Дійсно, відповідний рапорт поданий. За встановленим порядком на ім’я начальника Генерального штабу через головне управління персоналом», — сказав Сеник, відповідаючи на питання, чи дійсно генерал-майор Віктора Назаров подав рапорт про звільнення зі Збройних сил України за власним бажанням.

За його словами, як вимагають керівні документи, відбудеться планова перед звільненням бесіда з начальником Генерального штабу і далі документи підуть по процедурі на адресу департаменту кадрової політики Міноборони.

Нагадаємо, генерал-майора ЗСУ Назарова звинувачують у службовій халатності. За думкою потерпілих, військовий винен у катастрофі Іл-76, під час якої загинуло 40 бійців АТО та 9 членів екіпажу.

Також нагадаємо, що потерпілі у катастрофі Іл-76 просили «посадити» Назарова на 49 років.

Однак захист колишнього першого заступника керівника АТО генерала Віктора Назарова оскаржив вирок Павлоградського районного суду, подавши апеляцію до Апеляційного суду Дніпропетровської області.

 

Loading...