Новини » Політика 5 серпня, 2019, 23:55
Скандал з лобістами у США: Представник Зеленського не має офісу і ніде не зареєстрований
Фото: УП
Фото: УП

Маркус Коен, який у звіті лобістської компанії Signal Group Consulting, LLC фігурує як представник інтересів Володимира Зеленського і який підписував за нього документи у Вашингтоні, не зареєстрований у США і не має офісу за адресою, вказаною в документі.

Про це йдеться у репортажі Голосу Америки.

Журналісти перевірили, чи існує офіс Коена за вказаною у звіті адресою – «Київ, Велика Васильківська, 72 Торговельний центр «Олімпійський», 2 поверх».

«Пройшлися і не побачили ніяких діючих офісів – там є магазин і порожні приміщення. Хто такий Маркус Коен, ніхто про нього не знає. Він не зареєстрований у Сполучених Штатах, ніде не з’являвся з лобістською діяльністю, про нього не відомо в Україні».

Відсутність його офісу вказує на групу, що оперує «темними» грошима».

Представниця американського Центру відповідальної політики Open Secrets, експертка з діяльності лобістів у Вашингтоні Анна Масолія: «Кінцевий бенефіціар цієї угоди Володимир Зеленський і його партія. Лобісти є відкритими у цьому плані, тоді як пан Зеленський це заперечує і називає дезінформацією.

Добре, що ви подивилися на адресу пана Коена. Це те що ми робимо, коли відслідковуємо «темні» гроші. У багатьох випадках групи, які працюють з «темними» грошима, намагаються витрачати гроші у політиці і не лишати грошовий слід.

У цьому випадку офіс, у якому немає працівників, який не виглядає діючим, це одна з ознак, яка свідчить про існування групи, що оперує «темними» грошима».

Нагадаємо, 17 квітня в акаунті «Команди Зеленського» в Facebook спростували інформацію про наявність американського лобі для організації візиту Зеленського в США. «У нас немає контракту з компанією Сигнал Груп», – заявили представники кандидата.

17 липня компанія Signal Group Consulting, LLC подала звіт про виконану роботу на користь Володимира Зеленського у Міністерство Юстиції США.

У звіті йдеться про послуги, які компанія надавала Зеленському під час другого туру президентських виборів між 3 квітня і 21 травня. Головна мета співпраці – «підняти імідж». Сторони контракту – Signal Group Consulting, LLC та «Володимир Зеленський – Слуга Народу, за посередництва Маркуса Коена».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-20 12:33 :38