Новини » Суспільство 5 серпня, 2019, 13:32
НАЗК пояснило переобраним депутатам, як подавати декларації

Національне агентство з питань запобігання корупції пояснило народним депутатам, яких переобрали ще на один термін, деталі подання наступних декларацій.

Про це йдеться у повідомленні, розміщеному на сайті відомства

Згідно з повідомленням, народним депутатам VIII скликання, яких переобрали на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року на ще один термін,  не потрібно подавати декларацію. 

«Такі народні депутати України припиняють свої повноваження та набувають повноважень народного депутата України IX скликання в один день – день відкриття першого засідання Верховної Ради України нового скликання, їх діяльність, пов’язана з виконанням функцій держави, не переривається. Відповідно, декларація за період, не охоплений раніше поданими деклараціями (декларація перед звільненням), ними не подається», - йдеться у заяві. 

Нагадаємо, що раніше НАЗК розтлумачило новим депутатам, коли заповнювати перші декларації.  

Повідомлялося, що народні депутати, які припиняють свою діяльність,  мають подати декларацію за період, не охоплений раніше поданими деклараціями, або декларацію перед звільненням.  

Також депутатам VIII скликання потрібно подати до 1 квітня 2020 року так звану декларацію після звільнення, яка міститиме інформацію за весь 2019 рік. 

Новообрані на позачергових виборах 2019 року депутати подають щорічну декларацію за 2019 рік до 1 квітня 2020 року

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-24 07:20 :29