Новини » Суспільство 5 серпня, 2019, 15:15
Хто очолить комітети Ради і фракцію «Слуги народу»: У ЗМІ опублікували повний список
Верховна Рада (ілюстративне фото)

НВ
Верховна Рада (ілюстративне фото) НВ

У засобах масової інформації з’явилися списки імен тих, хто очолить комітети Верховної Ради, а також фракцію «Слуги народу».

Попередній список кандидатур опублікувало Новое время.  

Кандидатури на керівників фракції

Спікер парламенту — Дмитро Разумков 

Віце-спікер — Руслан Стефанчук

Глава фракції СН — Давид Арахамія

Заступники голови фракції:
1)   Галина Янченко
2)   Дмитро Соломчук
3)   Юрій Місягін
4)   Павло Халімон
5)   Євгенія Кравчук
6)   Павло Сушко
7)   Юрій Корявченков (Юзік)
8)   Юрій Кисіль
9)   Микола Тищенко
10)   Вадим Струневич
11)   Ольга Савченко
12)   Максим Ткаченко
13)   Артем Культенко
14)   Роман Мулик
15)   Олена Шуляк

Кандидатури на посади голів комітетів у Верховній Раді

1.  Данило Гетманцев — комітет податкової, митної та фінансової політики (Пропозиція СН об'єднати 2 комітети в один — податкової та митної політики і фінансової політики і банківської діяльності)
2.   Дмитро Наталуха — комітет з питань економічної політики
3.   Юрій Арістов — комітет з питань бюджету
4.   Олександр Ткаченко — гуманітарний та інформаційний комітет
5.   Сергій Бабак — комітет з питань науки і освіти
6.   Михайло Крячко — комітет з цифровізації та IT
7.   Ірина Венедиктова — комітет з питань правової політики і правосуддя
8.   Микола Сольський — комітет аграрної політики і земельних відносин
9.   Анастасія Красносільська — комітет з питань запобігання та протидії корупції
10.  Денис Монастирський — комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
11.   Андрій Герус — комітет з питань паливно-енергетичного комплексу
12.   Владислав Криклій — комітет з питань інфраструктури
13.   Андрій Клочко — держбудівництва, місцевого самоврядування
14.   Олександр Завітневич — комітет з питань національної безпеки і оборони
15.   Михайло Радуцький — комітет з питань охорони здоров’я
16.   Олег Бондаренко — комітет з питань екологічної політики
17.   Сергій Кальченко — комітет з питань регламенту і організації роботи ВРУ
18.   Богдан Яременко — комітет з питань закордонних справ
19.   Марія Мезенцева — комітет з питань європейської інтеграції
20.   Галина Третьякова — комітет з питань соцполітики

Нагадаємо, раніше у партії «Слуга народу» визначилися з кандидатами на керівні посади у Верховній Раді та політичній силі, але повний список претендентів не публікувався.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 09:10 :48