Новини » Спорт 5 серпня, 2019, 4:25
Борець греко-римського стилю Володимир Войтович виграв «бронзу» ЧС-2019 серед кадетів
wrestlingua.com

У Софії (Болгарія) завершилася першість світу зі спортивної боротьби 2019 року серед юнаків та дівчат.

В останній день змагань на п’єдестал світової першості з греко-римської боротьби піднявся українець Володимир Войтович з Тернополя, повідомляє ukrinform.ua.

Володимир Войтович (на фото) завоював бронзову медаль у ваговій категорії до 51 кг, перемігши в сутичці за третє місце румуна Дениса Флоріана Миная (12:9).

Загалом на першості світу в Софії українські борці виграли вісім медалей – одну золоту, одну срібну та шість бронзових.

Днем раніше, «золото» у ваговій категорії до 80 кг у борців греко-римського стилю виборов Микита Алексєєв з Київщини. Бронзові нагороди світової першості з вільної боротьби завоювали киянин Микита Абрамов (до 51 кг), одесит Віктор Ташогло (до 60 кг) і Денис Сагалюк з Івано-Франківська (до 80 кг). У змаганнях з жіночої боротьби срібну медаль отримала Юлія Леськовець з Київщини (до 61 кг), бронзовими призерами стали донеччанка Аїда Керімова (до 43 кг) і полтавчанка Христина Соколовська (до 57 кг).

2019-10-14 16:29 :07