Новини » Спорт

Тренер «Олександрії» Шаран: Задоволений грою команди в другому таймі

Головний тренер «Олександрії» Володимир Шаран / ua-football.com

Головний тренер «Олександрії» Володимир Шаран на післяматчевій прес-конференції прокоментував поразку своєї команди в матчі другого туру УПЛ-19/20 з «Маріуполем» (1:2).

– Ми знали, що на нас чекає важкий поєдинок. «Олександрія» ще жодного разу не перемагала в Маріуполі, тому ми сьогодні налаштовували своїх підопічних тільки на перемогу. Початок гри ми провалили – суперник діяв дуже активно. Але потім вирівняли гру. Ключовим моментом став незарахований арбітром гол у ворота «Маріуполя». Можаровський скасував наш гол і тут же поставив у наші ворота пенальті, якого, на мою думку, не було. Лучкевич був першим на м’ячі, а Федорчук його зачепив. Це був ключовий момент у грі. В цілому, я задоволений грою своєї команди в другому таймі.

– Що саме не вийшло в першому таймі?

– Нам не вистачило свіжості. У нас було на один день менше для відновлення. Плюс поле було сухим. Ми, звичайно, не така технічна команда, проте зараз ХХI століття, і всюди є автоматичний полив. До того ж команда грає в єврокубках. Сухе поле відбилося на грі обох команд. «Маріуполь» – технічна команда, яка хоче грати на швидкому полі… А так, на початку гри нам не вистачало свіжості, але потім перебороли себе, і виглядали гідно. В якійсь мірі ми може і втратили перемогу – якби суддя зарахував той гол… Але, в цілому, гра була рівною.

 

Loading...