Новини » Спорт

Тренер «Маріуполя» Бабич: У грі з «Олександрією» на перший план вийшов командний дух

Головний тренер ФК «Маріуполь» Олександр Бабич / ua-football.com

Головний тренер «Маріуполя» Олександр Бабич на післяматчевій прес-конференції прокоментував перемогу своєї команди в матчі другого туру УПЛ з «Олександрією».

– В першу чергу, хочу всіх привітати з цією перемогою! Після невдалого виїзду до Києва ми повинні були реалібілітіроваться і здобути позитивний результат. Що стосується гри, то ми дуже активно почали перший тайм. Дуже активно працювали в пресингу, за рахунок правильних підключень розкривали фланги і створювали моменти, які, на жаль, не реалізували. Матч вийшов дуже складним і енерговитратним – «Олександрія» грає в силовий агресивний футбол. Тому для обох команд гра була складною і в такій ситуації на перший план вийшов наш командний дух. У нас було кілька тактичних планів на гру. І, забивши м’яч, ми поміняли тактику. Ми розуміли, що з боку «Олександрії» буде дуже багато довгих передач в штрафну, тому ми «перебудувалися». Хочеться відзначити хлопців. Після програшу в Києві команда потрапила під тиск. Але ті помилки, які ми допустили в матчі проти «Колоса», ми прибрали.

– У психологічному плані був дуже важкий матч?

– Звичайно! Сьогодні був останній тест перед АЗ. Дуже добре, що виграли і на позитивних емоціях будемо готуватися до старту в Лізі Європи.

– Що сказали своїм підопічним в перерві?

– В принципі, гра виходила. Ту установку, яку ми дали, хлопці виконували. Підкоригували деякі моменти у грі в обороні. Акцент був зроблений на тому, щоб навіть, забивши гол, ми не відходили до своїх воріт, а продовжували нагнітати. Було видно, що гравці «Олександрії» десь «підсіли» і не завжди встигали за нашими швидкими гравцями. У той же час не можна було пропустити і контратаку. Вважаю, що гра вдалася і тепер з позитивними емоціями будемо готуватися до АЗ.

 

Loading...