Новини » Спорт 4 серпня, 2019, 0:07
Тренер ФК «Львів» Блавацький: Буяльський – це якийсь злий рок для нас, він нам забиває в кожній грі
Головний тренер ФК «Львів» Богдан Блавацький / sport.ua

Головний тренер ФК «Львів» Богдан Блавацький в післяматчевому флеш-інтерв’ю підбив підсумок матчу його команди проти київського «Динамо» (0:3) у другому турі УПЛ сезону-2019/2020.

«Сьогодні ми очікували іншої гри і іншого результату. Переломним моментом стала травма Мартана. Після цього у нас все розвалилося – організація гри, дисципліна на футбольному полі. Упевнений, Мартан, в тому числі, проконтролював б Буяльського в епізоді, коли той забив нам перший гол. При цьому позначився сам по собі фактор двох голів «в роздягальню» – зовсім не обов’язково пропускати два голи в компенсований час першого тайму... До речі, Буяльський – це якийсь злий рок для нас, він нам забиває в кожному матчі.

Ну а після третього гола вже нікому не було цікаво грати – ні нам, ні «Динамо». Гру можна було закінчувати на 55-й хвилині.

В цілому по грі також скажу, що деякі перестановки за складом не в повній мірі себе виправдали. Особливо, в середині поля. Крім того, ми сьогодні створили дуже мало моментів. У попередніх матчах з «Динамо» ми доставляли киянас набагато більше проблем. Але нічого з страшного, зробимо висновки», – сказав Богдан Блавацький в коментарі телеканалу «Футбол 2».

2021-01-24 19:11 :27