Новини » Спорт

Тренер «Динамо» Хацкевич: Спарені матчі у Львові в нас вийшли успішними

Головний тренер київського «Динамо» Олександр Хацкевич / fcdynamo.kiev.ua

Головний тренер «Динамо» Олександр Хацкевич відповів на питання журналістів після перемоги над ФК «Львів» (3:0) у рамках другого туру вітчизняної Прем’єр-ліги.

– Загалом, гра була під контролем. Створювали моменти, у першому таймі на самому початку були нагоди у Буяльського, двічі у Бесєдіна. Виходила флангова гра. Те, що хотіли бачити, особливо на початку гри, вдавалося. Так само здорово почали другий тайм, взяли м’яча під контроль, забили третій гол. Можливо, потім почали заграватися у дуже короткий пас, але імпровізація в нас не заборонена. Дали ігровий час Циганкову, Солю, тож ротація у складі присутня. Відпочинок надали Бойку, Гармашу, у Миколенка після гри з «Карпатами» достатньо серйозний забій. Але в нас є час відновити хлопців, які отримували більше ігрової практики.

– Шапаренко зіграв за дублюючий склад та поїхав до Києва. Ви на нього не розраховуєте зараз?

– По-перше, він залишився в команді. Є конкуренція, і це добре.

– Коли зможе зіграти Жерсон Родрігес?

– Він залишився в Києві. Завтра проведе тренування й буде готуватися на гру Ліги чемпіонів. Подивимося на його стан. В принципі, може позначитися важкий переліт із Японії, а в ігровому плані проблем не має бути, оскільки там зараз триває чемпіонат і він перебуває в тонусі.

– Наскільки ви задоволені реалізацією?

– Як я казав, у Бесєдіна були два моменти, у Буяльського за рахунку 0:0, Циганкова вивели на чудову позицію… Але всі моменти неможливо реалізовувати. Ми забили тричі, зіграли «на нуль», тож спарені матчі у Львові в нас вийшли успішними. Так, потрібно ще щільніше грати в обороні, але потрібна й концентрація уваги при завершенні атак.

– У двох матчах поспіль були різні виконавці пенальті. З чим це пов’язано?

– Хлопці самі вирішують на полі, хто битиме пенальті.

 

Loading...