Новини » Політика

«Слуга народу» визначила кандидатів на посади голів комітетів Верховної Ради, – ЗМІ

Фото: ЕРА

Партія «Слуга народу» попередньо визначилася з головами ключових комітетів Верховної Ради.

Про це 3 серпня з посиланням на власні джерела повідомило видання LB.ua.

Керівником комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності може стати депутат від «Слуги народу» Денис Монастирський (№19 у партійному списку «Слуги народу», експерт із реформування судової та правоохоронної систем).

Депутат Марія Мезенцева (мажоритарний округ №168, Харківська область), за інформацією співрозмовників LB.ua, претендує на комітет Верховної Ради з питань євроінтеграції.

Владислав Криклій (№12 у партійному списку) є кандидатом на посаду голови комітету з питань транспорту.

Ірина Венедиктова (№3 у партійному списку) може очолити комітет Ради з питань правової політики та правосуддя.

Комітет із питань нацбезпеки та оборони можуть віддати Олександру Завитневичу, директору Смілянського ливарного заводу в Черкаській області (№39 у партійному списку).

Почесний президент юридичної компанії Jurimex Данило Гетманцев (№20 у списку) має очолити комітет із питань бюджету, а Богдан Яременко (мажоритарний округ №215) – комітет із питань закордонних справ.

Комітет із питань науки і освіти, як очікують, очолить директор освітніх програм «Українського інституту майбутнього» Сергій Бабак (№11 у списку).

Решта фракції зможе претендувати на посади голів комітету з питань прав людини і нового комітету з реінтеграції. Також у пропрезидентській партії розмірковують про комітет із питань регламенту, а також свободи слова та інформаційної політики (останній можуть віддати Микиті Потураєву, №97 списку «Слуги народу»), зазначають джерела LB.ua. 

 

Loading...