Новини » Події 4 серпня, 2019, 20:15
Чорноморська ТРК призупинила роботу через кібератаку

Чорноморська телерадіокомпанія заявила про тимчасове припинення мовлення у зв’язку з кібератакою.

Про це йдеться на сайті Чорноморської ТРК.

Увечері 3 серпня сталася кібератака на ефірний сервер Чорноморської телерадіокомпанії. Очевидно, атака мала певний підготовчий період, оскільки одномоментно були виведені з ладу всі ключові елементи управління ефіром, так само, як і всі резервні копії та запасні інструменти. Це призвело до серйозного збою роботи, і тепер ефір може бути недоступний до 8 серпня.

Президент Чорноморської ТРК Євген Каленський заявив, що у компанії пов’язують атаку з професійною діяльністю, «в тому числі висвітленням теми російсько-української війни, і вибудовуванням моста через створену російською пропагандою ментальну прірву між громадянами України – жителями Криму, Донбасу і вільної частини країни».

Для довідки: Чорноморська телерадіокомпанія була заснована в 1993 році і до початку окупації Криму Росією вела мовлення з Сімферополя на Кримський півострів і всю територію країни.

«У березні 2014-го наша компанія потрапила під удар окупантів, які незаконно припинили мовлення, передавши наші власні передавачі телеканалу «Росія-24»«, – йдеться на сторінці ТРК в Facebook.

У серпні 2014-го мовлення Чорноморської телерадіокомпанії із Сімферополя було повністю припинено: представники російських спецслужб і окупаційної влади влаштували погром у приміщенні компанії і вилучили все обладнання.

Відзначається, що з окупованого Криму були евакуйовані тільки бренд «Чорноморська телерадіокомпанія» і частина колективу. Для відновлення трансляції у Києві побудована нова студія.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-24 01:41 :06