Новини » Спорт 4 серпня, 2019, 22:48
Британець Льюїс Гемілтон виграв Гран-прі Угорщини у автоперегонах Формули-1
Гонщик німецької конюшні «Мерседес» британець Льюїс Гемілтон виграв Гран-прі Угорщини у автоперегонах Формули-1 / xsport.ua

На трасі Хунгароринг у Будапешті сьогодні, 4 серпня, завершився 12-й етап чемпіонату світу-2019 з автоперегонів у класі Формула-1. Переможцем Гран-прі Угорщини став британець Льюїс Гемілтон («Мерседес»), який на останніх колах обійшов голландця Макса Ферстаппена («Ред Булл»).

Як повідомляє xsport.ua, перемога на етапі у Будапешті звелась до протистояння Макса Ферстаппена («Ред Булл»), який напередодні виграв кваліфікацію, і лідера загального заліку Льюїса Гемілтона («Мерседес»). Ферстаппен втратив лідерство лише на кілька кіл після піт-стопу, але швидко повернувся на першу позицію і протягом гонки вдало відбив усі атаки британця.

Однак, за чотири кола до фінішу Гемілтон, який зробив два піт-стопи і мав кращі шини, все ж обійшов Ферстаппена і став переможцем етапу. Це восьма перемога Гемілтона в сезоні. Ферстаппен завершив гонку другим.

На третьому і четвертому місцях пілоти «Феррарі» – німець Себастьян Феттель і монегаск Шарль Леклер. Лише восьмим фінішував фін Валттері Боттас («Мерседес»).

Після 12-и етапів перше місце у загальному заліку впевнено посідає Гемілтон, який набрав 250 очок. Боттас другий – 188 очок, а Ферстаппен третій – 181 очко.

Додамо, що 13-й етап чемпіонату світу-2019 з автоперегонів Формула-1 – Гран-прі Бельгії відбудеться з 30 серпня по 1 вересня в Спа-Франкоршам.

2019-09-16 17:42 :09