Новини » Світ 223 Читать эту новость на русском

Соцмережі висміяли Трампа через одіозну заяву про розпад СРСР

Користувачі соцмереж висміяли президента Дональда Трампа через незрозумілу заяву про Радянський Союз, який нібито перейменувався в Росію.

Про це повідомляє The Independent.

Так, на зустрічі із своїми прихильниками Трамп заявив, що Радянський Союз за власною ініціативою перейменувався в Росію.

"Ми тепер найбільший виробник енергоресурсів в світі, більший, ніж Радянський союз. Пам'ятаєте Радянський союз, коли вони були всі разом? До того, як вирішили називатися Росією. Це завжди було їхньою мрією - бути найпотужнішою країною, але потім вони стали Росією", - каже Трамп.

Як додає Європейська правда, видання наводить приклади, як інтернет-користувачі висміяли президента за цей "урок історії", та вказує, що Трамп, який не є зовсім незнайомим з Росією, схоже, вважає, що Радянський союз складався тільки з країни, яка зараз відома як Росія.

Лідер США говорив також про розвиток енергетики, зазначивши, що СРСР "проробив добру роботу" в цій сфері. "Але тепер ми сильніші, ніж Росія. Зараз ми набагато сильніші, ніж Саудівська Аравія", - додав він.

Читайте також: Трамп повідомив про переговори з Росією і Китаєм про нову ядерну угоду.

Loading...
Loading...
Loading...