Соцмережі висміяли Трампа через одіозну заяву про розпад СРСР

Користувачі соцмереж висміяли президента Дональда Трампа через незрозумілу заяву про Радянський Союз, який нібито перейменувався в Росію.

Про це повідомляє The Independent.

Так, на зустрічі із своїми прихильниками Трамп заявив, що Радянський Союз за власною ініціативою перейменувався в Росію.

"Ми тепер найбільший виробник енергоресурсів в світі, більший, ніж Радянський союз. Пам'ятаєте Радянський союз, коли вони були всі разом? До того, як вирішили називатися Росією. Це завжди було їхньою мрією - бути найпотужнішою країною, але потім вони стали Росією", - каже Трамп.

Як додає Європейська правда, видання наводить приклади, як інтернет-користувачі висміяли президента за цей "урок історії", та вказує, що Трамп, який не є зовсім незнайомим з Росією, схоже, вважає, що Радянський союз складався тільки з країни, яка зараз відома як Росія.

Лідер США говорив також про розвиток енергетики, зазначивши, що СРСР "проробив добру роботу" в цій сфері. "Але тепер ми сильніші, ніж Росія. Зараз ми набагато сильніші, ніж Саудівська Аравія", - додав він.

Читайте також: Трамп повідомив про переговори з Росією і Китаєм про нову ядерну угоду.

Loading...