Разумков відмовився розповісти, скільки «Слуга народу» витратила на Трускавець

Голова «Слуги народу» Дмитро Разумков вирішив не розповідати інформацію про витрачені кошти на навчання майбутніх нардепів у Трускавці. Адже частина коштів є комерційною таємницею.

Про це він розповів на брифінгу, передає Укрінформ.

"Звісно вартість ми рахували, але я не можу зараз відповісти і озвучити. По-перше, частина коштів - це комерційна таємниця, і всі дізнаються про це під час оприлюднення звіту партії через НАЗК. А крім того, я особисто не займався організаційними питаннями, не формував бюджет цього заходу", - зазначив Разумков.

Він додав, що депутати задоволені від навчання.

"На мій погляд, цей захід виконав два ключових завдання, які ставились. Перше - це зробити з 250 осіб - команду, і, я думаю, нам це вдалося. І друге - дати їм додаткові знання, які їм обов'язково будуть потрібні у Верховній Раді України ІХ cкликання", - сказав Разумков.

Він додав, що в кінці депутати складатимуть нетиповий іспит, результати якого не оприлюднюватимуть.

"Так званий іспит буде, але він не проходитиме в форматі іспиту. Колеги навчались, робили домашнє завдання, зараз їх роботи знаходять на обробці в наших партнерів і ми отримаємо результати нашого навчання. Але це буде внутрішньопартійною інформацією, і ми її не зможемо оприлюднювати", - підкреслив Разумков.

Додамо, з понеділка цього тижня у Трускавці проходить навчання для обраних депутатів від "Слуги народу".

Читайте також: Зустріч Зеленського із Трампом може відбутися у вересні у Вашингтоні.

Loading...