Новини » Спорт 3 серпня, 2019, 23:35
Борець греко-римського стилю Микита Алєксєєв виграв «золото» ЧС-2019 серед кадетів
Микита Алєксєєв у Софії виграв «золото» чемпіонату світу-2019 з греко-римської боротьби серед кадетів / ukrinform.ua

У Софії (Болгарія) триває першість світу зі спортивної боротьби серед юнаків та дівчат. Сьогодні, 3 серпня, на вищу сходинку п’єдесталу світової першості з греко-римської боротьби піднявся Микита Алєксєєв з Київщини.

Як повідомляє ukrinform.ua, «золото» у ваговій категорії до 80 кг українцю принесли перемоги над литовцем Даміаном Матвейко (12:2), Вігеном Назаряном з Вірменії (9:0), сербом Маріо Вуковічем (2:0), іранцем Камраном Армашом (9:0) та Габріелем Лупаско з Молдови (12:3).

Завтра, 4 серпня, у заключний день першості світу за бронзові нагороди боротимуться Владислав Куркурін з Київщини (вага до 45 кг), та тернополянин Володимир Войтович (вага до 51 кг).

Нагадаємо, у попередні дні змагань в Софії «бронзу» світової першості з вільної боротьби виграли киянин Микита Абрамов (вага до 51 кг), одесит Віктор Ташогло (вага до 60 кг) та Денис Сагалюк з Івано-Франківська (вага до 80 кг). У змаганнях з жіночої боротьби срібну медаль здобула Юлія Леськовець з Київщини (вага до 61 кг), бронзовими призерами стали донеччанка Аіда Керімова (вага до 43 кг) та полтавчанка Христина Соколовська (вага до 57 кг).

2019-09-21 19:00 :42