Новини » Економіка 2 серпня, 2019, 21:07
Зеленський отримує таку саму зарплату, як і його попередник, – Держуправління

Президент України Володимир Зеленський отримує таку ж заробітну платню, як і його попередник Петро Порошенко – 28 тисяч гривень на місяць до вирахування податків.

Про це йдеться у відповіді Державного управління справами на запит Громадського.

Так, у червні Зеленському нарахували зарплату в розмірі посадового окладу – 28 тисяч гривень, з яких сплачено податки та збори на загальну суму 5 460 гривень.

«Інших складових заробітної плати (надбавок, премій тощо) Президентові України не встановлено», – йдеться у відповіді ДУС.

Зазначимо, що попередній президент Петро Порошенко отримував таку саму зарплату – в його декларації за 2018 рік вказано дохід від зарплати за основним місцем роботи у 336 тисяч гривень, тобто 28 тисяч гривень на місяць.

Раніше Зеленський під час спілкування з чиновниками Одеського морського порту заявив, що у нього зарплата 22 тисячі гривень. Вочевидь він назвав цифру після вирахування податків.

Нагадаємо, наприкінці липня в Держстаті повідомили, що середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій у червні 2019р. становила 10783 грн, що у 2,6 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (4173 грн).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-18 02:11 :33