Люди трішечки пожартували і подивились на ефект, – Гримчак про «звільнення» Богдана

ZIK

Заявою про відставку керівника Офісу Президента Андрія Богдана «люди трішечки пожартували і подивилися на ефект. А виявилося, що велика кількість журналістів на це дуже сильно «купилася».

Про це в ефірі програми «Правила життя» на телеканалі ZIK заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Юрій Гримчак.

Заяву про відставку керівника Офісу Президента Андрія Богдана Юрій Гримчак назвав «політичним тролінгом». На його думку, цей тролінг був скерований проти медіаспільноти, яка, з його слів, «звикла розповсюджувати фейки, не перевіряючи».

«Коли я вчора побачив цю заяву… Вибачте, Андрій Богдан – юрист і, чесно кажучи, гарний юрист. Він би такої дурниці ніколи в житті не написав, просто не написав би», – переконаний Юрій Гримчак.

На його думку, цією заявою про відставку «люди трішечки пожартували і подивилися на ефект. А виявилося, що велика кількість журналістів на це дуже сильно «купилася».

Заступник міністра, коментуючи діяльність майбутніх парламентарів від партії «Слуга народу», також порушив питання щодо війни на Донбасі. Він зазначив, що іще вчора він говорив про перемир’я, а вже за добу відбулося 11 обстрілів, є поранені. Тож заступник міністра адресував питання до представників «Слуги народу», що вони думають з цього питання, чи є перемир’я, а якщо ні, то що буде тим, хто порушує його з іншої сторони.

«І таких запитань я можу накидати багато. Але можу сказати, що завтра чи, умовно, через місяць, вони зайдуть під купол і вони будуть приймати рішення, і від них буде залежати, так чи ні або утримався. Але для цього треба мати свою власну позицію. А поки що вони, фактично, підтверджують, що вони ідуть голосувати за те, як вони сказали, що ми підписали меморандум і будемо голосувати за все, що пропонує партія», – зазначив Юрій Гримчак.

Як повідомляли, 1 серпня з’явилася інформація про те, що голова Офісу Президента Андрій Богдан написав заяву про відставку.

2 серпня Президент України Володимир Зеленський підтвердив існування заяви на звільнення від керівника його Офісу Андрія Богдана. При цьому очільник держави уточнив, що станом на сьогодні не підписував заяву на звільнення Богдана. Також Зеленський додав, що за потреби може показати суспільству всі заяви на звільнення від членів його команди.

Loading...