Новини » Спорт 2 серпня, 2019, 11:50
Визначилися усі пари третього етапу кваліфікації Ліги Європи УЄФА
uefa.com
uefa.com

Упродовж трьох попередніх днів (30 липня – 1 серпня) було зіграно усі 46 матчів у відповідь другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів та Ліги Європи, а це означає, що повністю сформувалася сітка третього раунду відбору Ліги Європи УЄФА сезону-2019/2020.

У третьому раунді кваліфікації загалом зіграють 72 команди, котрі сформували 36 ігрових протистоянь.

22 команди – це невдахи поточної кваліфікаційної кампанії Ліги чемпіонів, 50 команд – безпосередні учасники Ліги Європи. З цих 50-и колективів 14 стартують безпосереднього з третього раунду відбору (серед них – і ФК «Маріуполь»), решта пройшли горнило першого / другого раундів відбору.

Пари третього відбірного раунду Ліги Європи УЄФА

«Шлях чемпіонів»

«Сутьєска» (Чорногорія) – «Лінфілд» (Північна Ірландія)

«Маккабі» (Тель-Авів, Ізраїль) – «Судува» (Литва)

«Арарат-Вірменія» (Вірменія) – «Сабуртало» (Грузія)

«Рига» (Латвія) – ХІК (Фінляндія)

«Лудогорець» (Болгарія) – ТНС (Вельс)

«Сараєво» (Боснія і Герцеговина) – БАТЕ (Білорусь)

«Дюделанж» (Люксембург) – «Нимме» (Естонія)

«Астана» (Казахстан) – «Валлетта» (Мальта)

«Шериф» (Молдова) – АІК (Швеція)

«Слован» (Словаччина) – «Дандолк» (Ірландія)

«Основний шлях»

«Норчепінг» (Швеція) – «Хапоель» (Бєер-Шева, Ізраїль)

«Торіно» (Італія) – «Шахтар» (Солігорськ, Білорусь)

«Антверпен» (Бельгія) – «Вікторія» (Чехія)

«Аустрія» (Австрія) – «Аполлон» (Кіпр)

«Фейеноорд» (Голландія) – «Динамо» (Тбілісі, Грузія)

«Брондбю» (Данія) – «Брага» (Португалія)

«Мольде» (Норвегія) – «Аріс» (Греція)

«Локомотив» (Пловдив, Болгарія) – «Страсбург» (Франція)

«Тун» (Швейцарія) – «Спартак» (Росія)

«Стяуа» (Румунія) – «Млада-Болеслав» (Чехія)

«Пюнік» (Вірменія) – «Вулверхемптон» (Англія)

«Мідтьюлланд» (Данія) – «Рейнджерс» (Шотландія)

«Маріуполь» (Україна) – АЗ-67 (Голландія)

АЕК (Ларнака, Кіпр) – «Гент» (Бельгія)

«Легія» (Польща) – «Атромітос» (Греція)

«Гаугесун» (Норвегія) – ПСВ (Голландія)

«Рієка» (Хорватія) – «Абердін» (Шотландія)

«Вентспілс» (Латвія) – «Гімарайнш» (Португалія)

«Вадуц» (Ліхтенштейн) – «Айнтрахт» (Німеччина)

«Партизан» (Сербія) – «Малатьяспор» (Туреччина)

«Мальме» (Швеція) – «Зрінськи» (Боснія і Герцеговина)

ЦСКА (Софія, Болгарія) – «Зоря» (Луганськ, Україна)

«Нефтчі» (Азербайджан) – «Бней-Ієгуда» (Ізраїль)

«Люцерн» (Швейцарія) – «Еспаньол» (Іспанія)

«Спарта» (Чехія) – «Трабзонспор» (Туреччина)

«Університатя» (Крайова, Румунія) – АЕК (Греція)

Додамо, що перші матчі відбудуться 8 серпня, матчі у відповідь – 15 серпня.

Переможці третього кваліфікаційного етапу вийдуть у раунд плей-оф Ліги Європи УЄФА.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 05:27 :46