Новини » Політика

В Івано-Франківську Зеленський «вибивав» 175 мільйонів на ремонт дороги з нардепа-мажоритарника

ZIK

В Івано-Франківську президент Володимир Зеленський зобов’язав народного депутата України Андрія Іванчука знайти кошти для ремонту 14 кілометрів дороги до Космача. Якщо той не знайде грошей, обіцяв дати номер парламентаря усім мешканцям села.

Про це президент України Володимир Зеленський заявив під час робочого візиту до Івано-Франківська, трансляцію вів телеканал ZIK.

Обговорюючи питання проблемних доріг на Івано-Франківщині, Зеленському повідомили, що 14 кілометрів дороги до села Космач не ремонтували ще з 1991 року. Для її будівництва потрібно близько 170 мільйонів гривень.

Президент вирішив, що знайти ці гроші допоможе новообраний місцевий депутат-мажоритарник від партії «Народний фронт» Андрій Іванчук.

«Я от бачу пана Іванчука, ви даремно сюди прийшли. Дивіться, 175 мільйонів гривень є?», – звернувся до Іванчука Зеленський.

Водночас президент не погодився зі словами нардепа, що для цього потрібно виділити кошти з бюджету.

«До чого тут бюджет? Ви від нього вже відрізані. Інші люди прийшли. 170 мільйонів – можете допомогти? У нас немає такого бюджету, щоб побудувати зараз всі дороги, але ми хочемо допомогти людям. Ви – мажоритарник, вас переобрали, ви можете знайти 175 мільйонів, допомогти?», – наголошував Зеленський.

«175 мільйонів – це нічого. Я, в принципі, можу назвати прізвища людей, яких ви знаєте, у яких ці гроші є. Ну допоможіть, журналісти знімають, до вас буде повага. Допоможете? 175 мільйонів. Домовились», – завершив розмову Зеленський.

Однак, президент попередив: якщо Іванчук його обдурить, дасть телефонний номер нардепа усім мешканцям Космача.

«Вони до вас прийдуть – не приїдуть, бо дороги не має. Не обманюйте», – підкреслив Володимир Зеленський.

Як повідомлялось раніше, Зеленський зобов’язав директора компанії-власниці аеропорту в Івано-Франківську відремонтувати летовище.

Loading...