Новини » Економіка 2 серпня, 2019, 20:03
Україна веде переговори із Заходом щодо амністії капіталів, – Данилюк

Секретар РНБО Олександр Данилюк підтвердив, що Україна веде переговори із західними партнерами з питання проведення податкової амністії.

Про це Олександр Данилюк сказав в ефірі Радіо НВ

«Так, ми перемовини ведемо з цього приводу. Питання завжди умов, тобто яка ставка… Перше, вона (амністія капіталу, – ред.) має дати результат, бо якщо подивитися на приклади інших країн, зокрема Італії, нещодавно була амністія в Молдові проведена, то вони не дуже успішні. …Дуже часто одна з причин – це слабкість самої податкової», – сказав він.

Таким чином, підкреслив Данилюк, ключовою умовою проведення податкової амністії є реформування податкової служби.

«Друге, звичайно, це є ставка, за якою відбувається амністія.... Це політичне питання, насправді. І де ця межа, нам ще треба визначити. І ключове, третє: не мають підлягати амністії гроші, які зароблені корупційним шляхом або якимось кримінальним шляхом», – додав секретар РНБО.

Раніше Володимир Зеленський, нинішній президент України, під час своєї президентської кампанії заявляв про підтримку податкової амністії. «Ми пропонуємо дати податкову амністію, зробити нульову декларацію. Таке податкове чистилище. Малому та середньому бізнесу ми пропонуємо маленький відсоток – 5%. Якщо ми будемо говорити про якісь великі компанії – від 5% до максимум 7−10%. Це нормально, це прилив для фінансів країни», – повідомляв він на зустрічі з бізнес-асоціаціями.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-17 23:43 :00