Новини » Політика

У «Слузі народу» припускають, що відставка Богдана – політичний тролінг

ZIK

Ймовірно, заява голови Офісу президента Андрія Богдана про відставку – політичний тролінг. Таким чином команда президента вирішила прозондувати ставлення суспільства до чиновника. У будь-якому разі, Богдан не схожий на людину, яка збирається звільнитися.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK висловила кандидатка в нардепи від «Слуги народу» Ольга Василевська-Смаглюк.

Коментуючи інформацію про те, що голова Офісу президента подав заяву у відставку, вона розповіла: у «Слузі народу» самі не зрозуміли, що це було.

«Усі мовчали, а джерела, з якими спілкуємось в Адміністрації президента, відправляли смайлики», – зазначила Василевська-Смаглюк.

Однак, на її думку, все це – елемент політичного тролінгу і Богдан нікуди не йде.

«З одного боку, це знижує довіру до влади, тому що жартувати щодо звільнення – не дуже гарно. З іншого боку, Богдан не схожий на людину, яка хоче звільнитися», – вважає представниця «слуги народу».

До того ж, за її словами, саме формулювання заяви на звільнення було доволі дивним.

«Звільнити мене за власним бажанням з моменту виникнення бажання». Тобто, мені здається. Що наразі у нього такого бажання немає. Можливо, вони хочуть прозондувати якісь моменти, пов’язані, наприклад, з любов’ю народу до Богдана – як відреагують у соціальних мережах», – припустила Василевська-Смаглюк.    

Адже, на її думку, не зважаючи, що петиція про звільнення Богдана уже двічі набирала необхідну для розгляду кількість голосів, сумнівно, що всі українці хочуть звільнення глави Офісу президента.

«Богдан – достатньо професійний юрист, він знає дуже багато тонкощів, він корисний в команді президента, це беззаперечно. Він є одним із лідером думок для президента. Думаю, по-перше, це був тролінг Кличка та зондування того, що думають люди. Мені здається, це їм вдалося», – підкреслила Ольга Василевська-Смаглюк.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомили: глава Офісу Президента Андрій Богдан вирішив піти за власним бажанням.

Згодом з’явилась інформація, що ця відставка була вимогою американської сторони для зустрічі президента Володимира Зеленського із його колегою Дональдом Трампом.

Loading...