Це порушення законодавства, – Якубін про заяву Богдана на звільнення з «відкритою» датою

ZIK

Заява про відставку Андрія Богдана – це порушення трудового законодавства, оскільки люди не можуть писати заяву з «відкритою» датою.

Про це в ефірі програми «Правила життя» на телеканалі ZIK заявив політолог Олексій Якубін.

Пан Якубін вважає, що заява про звільнення Андрія Богдана, навіть якщо вона була, має дуже сумнівний юридичний статус, і для юристів це очевидно.

«З точки зору трудового законодавства – це є порушення закону. Люди не можуть писати заяву з відкритою датою. Коли вони кажуть, що прийшли і одразу написали заяву з відкритими датами, м'яко кажучи, це виглядає за межею трудового законодавства України», – зазначив політолог.

Зокрема, наголосив він, Андрій Богдан - юрист, і він не міг про це не знати. Тому, на його думку, така заява - це не дуже вдала спроба пояснити дивну ситуацію, яку можна було спостерігали за останню добу, – протистояння всередині Офісу Президента.

«Це така спроба не давати конкретні відповіді щодо того, а що вчора відбувалося протягом доби в ОП. Чому Андрій Богдан, наприклад, не коментував публічно цю ситуацію цілу добу. Але у Фейсбуці на своїй сторінці він опублікував «фотожабу» на Віталія Кличка», – наголосив Якубін.

Як повідомлялося, 1 серпня з’явилася інформація про те, що голова Офісу Президента Андрій Богдан написав заяву про відставку.

2 серпня Президент України Володимир Зеленський підтвердив існування заяви на звільнення від керівника його Офісу Андрія Богдана. При цьому очільник держави уточнив, що станом на сьогодні не підписував заяву на звільнення Богдана. Також Зеленський додав, що за потреби може показати суспільству всі заяви на звільнення від членів його команди.

Loading...