Новини » Світ Читать эту новость на русском

Трамп неочікувано зняв свого кандидата на посаду глави розвідки США

Фото: Білий дім

Президент США Дональд Трамп пояснив власному кандидату на посаду директора Національної розвідки США Джону Реткліффу, що знімає його кандидатуру через начебто «нечесне» ставлення ЗМІ.

Про це він написав у п’ятницю, 2 серпня, на власній сторінці у Twitter.

«Недолугі мейнстрімні ЗМІ дуже нечесно поставилися до нашого чудового республіканського конгресмена Джона Реткліффа. Я пояснив Джону, яким нещасним буде його і родини життя, якщо їм доведеться мати справу з цими людьми, місяцями терпіти наклеп», – написав він.

Американський президент розповів, що після розмови Реткліфф вирішив залишитися у Конгресі. Він додав, що невдовзі оголосить ім’я нового кандидата на посаду директора Національної розвідки США.

Нагадаємо, лише п’ять днів тому президент США Дональд Трамп номінував конгресмена-республіканця від штату Техас Джона Реткліффа на пост директора Національної розвідки США.

Однією з його характерних особливостей є повна відсутність досвіду у розвідувальній спільноті. До обрання конгресменом він лише працював мером містечка Хіс у Техасі, де мешкають 8 тис. осіб.

Експерти та громадськість звинуватили президента США у тому, що його вибір мотивувався не фаховими здібностями кандидата, а персональною лояльністю Реткліффа, яку він виявив під час свідчень Роберта Мюллера у Конгресі США, поставивши колишньому спецпрокурору дуже різкі та критичні питання.

Loading...