«Слуг народу» у Трускавці оточили далекобійники

ZIK

У Трускавці, біля готелю, в якому проживають і проходять тренінги майбутні депутати від партії «Слуга народу», на акцію протесту зібралися близько сотні водіїв-далекобійників.

Про це повідомила журналістка телеканалу ZIK Катерина Барчик під час прямого включення з курортного міста на Львівщині.

Як повідомив один з кандидатів у нардепи від «Слуги народу» Владислав Криклій, який поспілкувався із протестувальниками, проблема полягає в штучному, на його думку, обмеженні кількості дозволів на міжнародні перевезення.

«Ця кількість штучно була зменшена, вона вдається окремим організаціям абсолютно з непрозорим механізмом контролю. І бізнес, який надає транспортні послуги з перевезення вантажів у Польщу, наразі фізично обмежені і не можуть вивозити товари ані транзитом, ані їхати у Польщу, бо недостатня кількість дозволів. Це створює корупцію. Вони втрачають бізнес», – зазначив Владислав Криклій.

Він зазначив, що протягом цього тижня майбутні нардепи візьмуться за вирішення цього питання, зокрема, звернуться до профільного відомства – Міністерства інфраструктури з вимогою розблокувати перевезення та не створювати штучні перешкоди. Він також анонсував підготовку до вирішення питання у політичній площині на рівні президентів України та Польщі.

Нагадаємо, новообрані нардепи від «Слуги народу» показали знімальній групі телеканалу ZIK свій номер у трускавецькому готелі, де відбуваються навчання. Майбутні парламентарі зізнались: умови у них – «класні», однак вчитись важко, адже програма дуже напружена.

Як повідомляли раніше, почесний президент Київської школи економіки Тимофій Милованов розповів: депутати від партії «Слуга народу» проходитимуть тижневе «жорстке та насичене навчання» у Трускавці.

Loading...