«Шукайте гроші»: Зеленський розпорядився відремонтувати міжнародний аеропорт у Івано-Франківську

ZIK

За півтора року міжнародний аеропорт у Івано-Франківську мають повністю відреставрувати. Відповідальність на це покладена на директора компанії-власниці летовища Олександра Шевченка.

Про це президент України Володимир Зеленський заявив під час робочого візиту до Івано-Франківська, трансляцію вів телеканал ZIK.

 «До речі, були у вас в аеропорті, бачили ваш, начебто, аеропорт – непогано виглядає», – іронізував президент.

Та, за його словами, вже незабаром аеропорт відремонтують. Відповідальність за це Зеленський поклав на Олександра Шевченка – директора фірми «Скорзонера», у концесії якої і перебуває летовище.

«Вже пан Шевченко нікуди не дінеться – він тут. Ми із ним домовились, хоча він про це не знав, що почнемо будувати аеропорт дуже швидко. Ми дуже хочемо, щоб впродовж півтора року у Франківську був дуже гарний міжнародний аеропорт», – зазначив Зеленський.

«Я вітаю вас із цим, і вітаю пана Шевченка. Шукайте всі гроші – починаймо будувати. Люди бачили, на вас відповідальність», – додав Володимир Зеленський.

Як повідомлялось раніше, президент України Володимир Зеленський призначив Дениса Шмигаля головою Івано-Франківської облдержадміністрації.Loading...