Новини » Події 2 серпня, 2019, 12:10
Прокуратура повідомила про підозру ще одному учаснику розвідгрупи «Північний вітер»
ark.gp.gov.ua
ark.gp.gov.ua

Прокуратура АР Крим повідомила про підозру ще одному «самоборонівцю», учаснику розвідувальної групи «Північний вітер» Сербію Живковичу.

Про це йдеться у повідомленні, розміщеному на сайті відомства

Згідно з ним, у ході досудового розслідування було знайдено докази причетності громадянина Республіки Сербія Ж. у діяльності незаконного збройного формування «Самооборона Севастополя», у зв’язку із чим, вказаному громадянину повідомлено про підозру у вчиненні злочину передбаченого ч. 2 ст. 260 Кримінального кодексу (створення не передбачених законами України воєнізованих формувань або участь у їх діяльності).

Зокрема, пд час досудового розслідування було встановлено, що протягом лютого-березня 2014 року, громадянин Республіки Сербія, будучи розвідником незаконного збройного формування розвідувальної групи «Північний вітер», яка входила до складу «Самооборони Севастополя», допоміг окупаційній владі встановити контроль за стратегічними об’єктами АР Крим, лініями електропередачі та пунктів газопроводу поблизу м. Севастополь, здійснював так зване патрулювання м. Севастополь.

Як повідомлялося, раніше Прокуратура АР Крим повідомила про підозру іншому громадянину Сербії Деяну Беричу.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 07:21 :07