Прапорець махнув, кнопку натиснули, – президент Українського аналітичного центру про «слуг народу»

ZIK

Основна мета майбутніх обранців від «Слуги народу» – прийти до ВРУ і, коли прапорець махне, натиснути на кнопку.

Таку оцінку майбутній парламентській діяльності нардепів від «Слуги народу» в ефірі програми «Кінець дня» на телеканалі ZIK дав президент Українського аналітичного центру Олександр Охрименко.

Експерт, коментуючи організований для кандидатів у народні депутати від «Слуги народу» тренінг у Трускавці, зауважив, що за тиждень майбутні парламентарі не зможуть зрозуміти, до прикладу, що таке державний бюджет.

«І їм краще цього не знати. Я тільки сподіваюсь, що за п’ять днів, щоб вони чітко навчилися розуміти, яку кнопочку натискати, і дуже сподіваюся, що Володимир Олександрович правильно зібрав папочки, дав вказівки, взяв у них заяву, що за власним бажанням мають здати повноваження, але дату не проставили, і будуть працювати. Бо їхня основна мета яка – прийти, прапорець махнув, кнопочку натиснули», – заявив Олександр Охрименко.

Експерт висловив сподівання, що Президент Володимир Зеленський вибудує жорстку вертикаль влади, створить політбюро і що буде керівник, який керуватиме процесами.

«Я, звичайно, прагматик. Ну, але, Бог мені свідок, які з них депутати?» – риторично запитав Олександр Охріменко.

Нагадаємо, новообрані нардепи від «Слуги народу» показали знімальній групі телеканалу ZIK свій номер у трускавецькому готелі, де відбуваються навчання. Майбутні парламентарі зізнались: умови у них – «класні», однак вчитись важко, адже програма дуже напружена.

Як повідомляли раніше, почесний президент Київської школи економіки Тимофій Милованов розповів: депутати від партії «Слуга народу» проходитимуть тижневе «жорстке та насичене навчання» у Трускавці.

Loading...