Новини » Політика 2 серпня, 2019, 17:35
Пілецька вказала «монополісту» Зеленському на порушення трудових прав його команди
ZIK
ZIK

Практика попереднього збору заяв на звільнення, про яку заявив Президент Зеленський, – це порушення трудових прав і дискримінація.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявила політична експертка Юлія Пілецька.

Коментуючи заяву Президента Зеленського, який говорив про те, за потреби може показати суспільству всі заяви на звільнення від членів його команди, Юлія Пілецька зауважила, що така практика справила неприємне враження.

«Неприємне враження викликала практика попереднього збору заяв на звільнення, адже це порушення трудових прав кожного. Тобто, можна сказати суспільству, що ми готові залишити свої посади, але ось ця дискримінаційна практика, за яку, до речі, часто б’ють корпоративний сектор, бо це порушення закону про працю, негарно демонструвати на публічний загал», – наголосила Юлія Пілецька.

Експертка каже, що збирати заяви із багатьох, складувати їх, а тоді у ручному режимі, «по настанню моменту», якщо є відчуття, що людина не може впоратися, звільняти її є неправильним, адже керувати відчуттями не слід.

Юлія Пілецька звернула увагу на те, що сам Президент України Володимир Зеленський таку заяву написати не може, тому він «опиняється у ситуації монополіста, тобто, він змусив команду написати, розуміючи те, що йому така заява не загрожує, оскільки імпічмент не ухвалений».

Як повідомляли, 1 серпня з’явилася інформація про те, що голова Офісу Президента Андрій Богдан написав заяву про відставку.

2 серпня Президент України Володимир Зеленський підтвердив існування заяви на звільнення від керівника його Офісу Андрія Богдана. При цьому очільник держави уточнив, що станом на сьогодні не підписував заяву на звільнення Богдана. Також Зеленський додав, що за потреби може показати суспільству всі заяви на звільнення від членів його команди.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 09:59 :41