Новини » Політика

НСЖУ засуджує кримінальне переслідування Росією журналістки кримськотатарського каналу

Національна спілка журналістів України рішуче засуджує кримінальне переслідування Росією журналістки кримськотатарського телеканалу ATR Гульсум Халілової, проти якої в окупованому Криму відкрито кримінальну справу та винесено постанову «суду» про заочний арешт журналістки.

Про це повідомляє пресслужба НСЖУ.

В НСЖУ назвали фейковим звинувачення Халілової в «організації або участі у незаконному збройному формуванні», згідно якому російські силовики відкрили кримінальну справу.

Журналістка кримськотатарського телеканалу ATR Гульсум Халілова чотири роки тому виїхала з окупованого Криму, переслідування Халілової російськими силовиками в окупованому Криму свідчить про те, що російська влада не має наміру припинити тиск на незалежних журналістів, які висвітлюють події, що відбуваються на незаконно окупованому півострові.

НСЖУ закликає журналістську спільноту підтримати Гульсум Халілову, а міжнародні журналістські організації – вимагати від Росії припинити переслідування кримських журналістів.

Нагадаємо, В анексованому Російською Федерацією Криму «суд» заочно обрав запобіжний захід журналістці телеканалу ATR – Гульсум Халіловій.

Loading...