Новини » Суспільство 2 серпня, 2019, 13:20
МВС заспокоює українців з приводу самостійного патрулювання нацгвардійців
facebook.com/mvs.gov.ua
facebook.com/mvs.gov.ua

Оскільки від громадян надійшло багато зауважень щодо самостійного патрулювання, яке почали від учора здійснювати військовослужбовці Національної гвардії України, МВС надало відповідне роз’яснення.

Воно оприлюднене у мережі Facebook. 

Зокрема у тексті сказано: «Перш за все, хочемо вам нагадати, що у своїй діяльності НГУ керується виключно Конституцією України та Законом про Національну гвардію!

Тому, гвардійці ніяким чином не будуть використані для обмеження ваших прав і свобод! Керуючись статтею 12 пунктом 2 Закону України про Національну гвардію, підкреслюємо, що самостійні патрулі гвардійців на вулицях ваших населених пунктів покликані забезпечувати охорону життя, прав, свобод і законних інтересів громадян та держави від злочинних та інших протиправних посягань».

Окремо зазначено, що патрулі гвардійців нестимуть службу в особливо криміногенних районах та у місцях масових скупчень людей.

«Тому, всі побоювання громадян щодо перевищення прав гвардійцями – абсолютно безпідставні! Сподіваємось, ми змогли правильно пояснити вам нововведення.

Зробимо нашу країну безпечнішою разом!», – наголосили у відомстві.

Нагадаємо, що від 1 серпня військовослужбовці Національної гвардії України виконують завдання з охорони громадського порядку у складі самостійних піших патрулів. До цього вони несли службу спільно з працівниками Нацполіції.

Читайте також: З 1 серпня на вулицях міст з’являться піші патрулі Нацгвардії

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-24 07:11 :02