Кримський «суд» подовжив арешт трьом фігурантам другої бахчисарайської «справи Хізб ут-Тахрір»

2 серпня підконтрольний Кремлю Верховний суд Криму в анексованому Сімферополі на місяць подовжив термін арешту трьом фігурантам другої бахчисарайської «справи Хізб ут-Тахрір» – Сейрану Салієву, Тімуру Ібрагімову та Ернесу Аметову.

Про це повідомляє Кримська солідарність.

Як зазначається, засідання проходили в закритому режимі.

«Адвокатом Мамметом Мамбетовим було подане клопотання з проханням зробити слухання відкритм та впустити слухачів до зали суду. Також сторона захисту подала клопотання про те, щоб підсудного вивели з «акваріуму». Однак всі клопотання захисту були відхилені», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, окупанти звинувачують кримських татар в тому, що вони беруть участь в забороненій в Росії організації «Хізб ут-Тахрір».

При цьому представники міжнародної ісламської політичної організації «Хізб ут-Тахрір» називають своєю місією об’єднання всіх мусульманських країн в ісламському халіфаті, але вони відкидають терористичні методи досягнення цього і кажуть, що піддаються несправедливому переслідуванню в Росії і в окупованому нею Криму.

Захисники заарештованих і засуджених у «справі Хізб ут-Тахрір» кримчан вважають їхнє переслідування мотивованим за релігійною ознакою.

Читайте більше новин на тему: окупований Крим

Loading...