Новини » Політика 2 серпня, 2019, 18:45
Елемент стримування: експерт заявив про підписані майбутніми нардепами «зобов’язання»
ZIK
ZIK

Заяви про звільнення, написані заздалегідь, – це «елемент стримування», і є інформація, що не лише члени команди Зеленського, а й кандидати у нардепи теж підписали такі заяви та зобов’язання.

Про це в ефірі програми «Кінець дня» на телеканалі ZIK заявив політичний експерт Віктор Прошкін.

Гість студії, коментуючи озвучену очільником держави обіцянку, за потреби, представити суспільству заяви на звільнення від членів його команди, зауважив, що така практика склалася у багатьох підприємствах та установах вже давно.

«Це елемент стримування. Про нього, можливо, не дуже багато відомо, але це є. Зважаючи на те, що люди, яких потрібно потім звільнити, за якісь провали чи не вдачі, починають грати у різні ігри, що йдуть у відпустку чи на відпочинок, чи навіть у декретну відпустку. Тому керівник залишає собі такі заяви», – зазначив політичний експерт.

Віктор Прошкін продовжив, що і щодо кандидатів у народні депутати є інформація, що вони теж підписали подібні заяви та зобов’язання.

«Тут теж дуже цікава річ», – зауважив Віктор Прошкін.

Як повідомляли, 1 серпня з’явилася інформація про те, що голова Офісу Президента Андрій Богдан написав заяву про відставку.

2 серпня Президент України Володимир Зеленський підтвердив існування заяви на звільнення від керівника його Офісу Андрія Богдана. При цьому очільник держави уточнив, що станом на сьогодні не підписував заяву на звільнення Богдана. Також Зеленський додав, що за потреби може показати суспільству всі заяви на звільнення від членів його команди.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 07:29 :56