Чи не прогулюють і виконують «домашки»: Милованов розповів про навчання «слуг народу»

ZIK

На навчання кандидатів у народні депутати від партії «Слуга народу» в Трускавці приїхали 250 осіб із 270 запрошених.

Про це в ефірі програми «Кінець дня» на телеканалі ZIK під час прямого включення із Трускавця заявив почесний президент Київської школи економіки Тимофій Милованов.

Пан Милованов розповів, що на навчання представників партії «Слуга народу» в Трускавці приїхали 90-95% запрошених осіб, і що це високий показник.

«Це семиденне навчання, яке розпочинається о 9 годині ранку і триває до 22 години вечора. Зранку є 4 обов'язкові блоки, далі факультатив і після цього вечірня програма. Запрошували близько 270 осіб, а приїхало 250. Щоб порівняти, коли ми проводимо такі корпоративні програми для «Нафтогазу», «Нацбанку» чи «Укренерго», у них була відвідуваність 60-65%. Тобто цифри в середньому вищі, ніж стандарт», – зазначив почесний президент Київської школи економіки.

Окрім цього, ведучий поцікавився, як будуть працювати у парламенті ті депутати, які не приїхали або прогулюють навчання у Трускавці. Пан Милованов відповів, що таких людей незначна кількість.

«Ми маємо 80% здач «домашок». Відвідування то таке, крім відвідування вони ще читають матеріали і працюють в групах. Це багаторівневе навчання, і перебувати у залі – тільки один компонент», – пояснив Милованов.

Також пан Милованов прокоментував те, чому це навчання настільки інтенсивне і чи всі зможуть його засвоїти. Зокрема, за його словами, в майбутніх депутатів залишилося дуже мало часу до початку роботи парламенту і цим пояснюється така інтенсивність.

Нагадаємо, новообрані нардепи від «Слуги народу» показали знімальній групі телеканалу ZIK свій номер у трускавецькому готелі, де відбуваються навчання. Майбутні парламентарі зізнались: умови у них – «класні», однак вчитись важко, адже програма дуже напружена.

Loading...