Новини » Події 1 серпня, 2019, 17:48
В Україні планують збільшити кількість жіночих туалетів у кінотеатрах і театрах
<nbsp;>

В Україні планують збільшити вдвічі кількість жіночих туалетів у кінотеатрах і театрах.

Про це повідомляє пресслужба Мінрегіону.

Згідно з повідомленням, опубліковано нові державні будівельні норми щодо проектування закладів культури, зокрема, кінотеатрів та театрів, у яких змінено вимоги щодо розрахункової кількості жіночих вбиральнь при будівництві нових або реконструкції існуючих закладів культури.

«Збільшуємо в 2 рази кількість жіночих туалетів у кінотеатрах та театрах. Вже з листопада почнуть діяти відповідні будівельні вимоги, які містяться в нових ДБН «Культурно-видовищні та дозвіллєві заклади». Тепер розрахунок такий: 1 санітарний прилад на 15 осіб в кінотеатрах та 1 санприлад на 10 осіб у театрах. Їх кількість визначатиметься розрахунковою місткістю цих закладів. Наприклад, якщо театр розрахований на 600 відвідувачів, то раніше потрібно було проектувати 30 жіночих туалетів (кабінок), а за новими нормами – треба буде 60», – уточнив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

Відтак, раніше розрахунок туалетних кімнат у кінотеатрах складав 1 санвузол на 30 осіб, у нових нормах передбачається 1 санвузол на 15 осіб. Для театрів старий розрахунок складав 1 санвузол на 20 осіб, новий розрахунок – 1 санвузол на 10 осіб. Тобто, кількість жіночих санвузлів, які тепер мають проектуватися, збільшено у 2 рази.

При цьому, частина туалетних кімнат має обов’язково проектуватися доступними для людей з інвалідністю та інших груп маломобільного населення, а також містити сповивальні столики для немовлят.

За словами Парцхаладзе, зміни щодо збільшення кількості жіночих туалетів планується внести і в інші державні будівельні норми, що стосуються проектування громадських закладів, зокрема, закладів харчування, побутового обслуговування тощо.

Нагадаємо, в Україні у всіх нових великих супермаркетах зобов’яжуть робити вбиральні для відвідувачів. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-19 22:23 :13