«Умови класні»: ЗЕ-депутати показали журналістам ZIKу свій готельний номер та конспект

ZIK

Новообрані нардепи від «Слуги народу» показали знімальній групі телеканалу ZIK свій номер у трускавецькому готелі, де відбуваються навчання. Майбутні парламентарі зізнались: умови у них – «класні», однак вчитись важко, адже програма дуже напружена.

Це відбулось ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK.

До 9 ранку на територію готелю, де відбувається навчання «Слуг народу» нікого не пропускають – ані журналістів, ані людей, які намагаються потрапити в  «Rixos-Прикарпаття» у своїх приватних справах.

«Ми пов’язуємо це з тим, що з 8 до 9 майбутні депутати, які живуть там, снідають», – розповіла журналістка телеканалу Анастасія Дайнот.

Та, за її словами, депутати живуть не лише в готелі «Rixos», а й в іншому – на центральній променадній алеї Трускавця. Знімальна група телеканалу ZIK побувала у номері двох народних депутатів-мажоритарників – Ігоря Мурдія і Олексія Ковальова.

Кімната у них невелика, але охайна і з гарним ремонтом та хорошими умовами. У номері – два ліжка та балкон, на стінах висять картини.   

Олексій Ковальов зізнався: йому ліжка «не дуже вистачає», однак «спати можна». Загалом ж умовами проживання задоволений.

«Умови класні, та вчитись тяжко, адже вчимося 10-12 годин, плюс є ще й домашні завдання. Інформація сприймається нормально. Спочатку було досить важко, але зараз я вже втягнувся», – зізнався Ковальов.

Окрім того, новообраний нардеп показав знімальній групі і свої конспекти.

«Потрібно було визначити від однієї до п’яти проблем, які планую вирішити протягом своєї роботи в парламенті. Потім ми обґрунтовуємо цей вибір. Це було домашнє завдання», – розповів майбутній депутат.

Однак, за словами його колеги Ігоря Мурдія, наступного дня домашні завдання уже не розглядають – мають вже нові теми та нові предмети.

«Сьогодні от в нас буде про роботу в комітетах», – розповів Мурдій.

Окрім того, депутати зазначили: точно не знають, хто оплачує готельний номер. Та, швидше за все, його знімають за кошт партії.

«На рецепції ми за нього не розраховувались», – розповів Ковальов.

Як повідомлялось раніше, почесний президент Київської школи економіки Тимофій Милованов розповів: депутати від партії «Слуга народу» проходитимуть тижневі «жорсткі та насичені навчання» у Трускавці.

 

Loading...