Новини » Політика 1 серпня, 2019, 10:33
У «Слузі народу» заявили, що наразі другої партійної чистки не буде
ZIK
ZIK

Сумнівно, що наразі у «Слузі народу» відбудеться ще одна партійна чистка. Не можна стверджувати, що наразі в партії є зайві люди. Формат співпраці майбутніх депутатів із політсилою залежатиме лише від їх подальшої діяльності.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK висловив член партії «Слуга народу» Василь Мокан.

Коментуючи слова лідерів політсили «Слуга народу» щодо можливої чистки в партії на етапі навчання, він наголосив: не вважає, що таке справді відбудеться.

«Ми пройшли процедуру постпраймеріз під час виборчої кампанії. До речі, здається, були єдиною політичною силою, яка це робила у публічній сфері. Дуже багато інформації, що надійшла на адресу партії, було враховано. Відповідно, у нас випали зі списку 10 людей, вони були виключені», – зауважив Мокан.

Він зазначив: зараз кандидати у нардепи, які стануть парламентарями, проходять підготовку. Тож формат співпраці із політсилою залежатиме виключно від їхньої подальшої діяльності.

«Тобто, на конкретному етапі не стоїть завдання когось чистити чи виключати. Я вважаю, що там зібрались усі достойні люди. Якщо ж хтось має менше досвіду, він його обов’язково набуде. Людина не може орієнтуватись у всьому. Наприклад, у мене специфіка – політична сфера, та я розумію, що це навчання мені корисне з точки зору поглиблення знань в соціально-економічніій сфері. Буває навпаки – людина спеціалізується у к культурній чи гуманітарній сфері і підтягує знання у інших напрямках. Однак, я б не сказав, що тут хтось зайвий» – зазначив Мокан.

Як повідомлялось раніше, почесний президент Київської школи економіки Тимофій Милованов розповів: депутати від партії «Слуга народу» проходитимуть тижневі «жорсткі та насичені навчання» у Трускавці.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 10:50 :04