У двох містах окупованого Криму зафіксували підвищений рівень хімікатів у повітрі

В окупованому Криму фахівці кримського гідрометцентру зафіксували підвищений рівень забруднення атмосферного повітря з 22 по 29 липня в містах Армянськ та Красноперекопськ.

Про це повідомляють «Крим.Реалії».

«Так, в Армянську за даними спостережень двох стаціонарних постів (визначено показники – зважені речовини, діоксид сірки, діоксид азоту, оксид вуглецю, аміак, формальдегід, фтористий водень) в місті зазначено стандартний індекс (СІ) зважених речовин, який дорівнює 2 (підвищений – КР). Для оксиду вуглецю СІ дорівнює 1. Для хлористого водню СІ дорівнює 2 (підвищений – КР). Для фтористого водню СІ дорівнює 1. Рівень забруднення атмосферного повітря визначено як підвищений «, – цитує гідрометцентр «Крим.Реалії».

У Красноперекопську також за даними спостережень двох стаціонарних постів (визначені показники – зважені речовини, діоксид сірки, діоксид азоту, оксид вуглецю, аміак, формальдегід, фтористий водень, хлористий водень) в зазначений період відзначений СІ зважених речовин дорівнює 2 (підвищений – КР). Для оксиду вуглецю СІ дорівнює 1. Для хлористого водню СІ дорівнює 4 (дуже високий – КР). Рівень забруднення атмосферного повітря визначався як підвищений, зробили висновок фахівці.

Раніше жителі Армянська з приходом літньої спеки вже скаржилися на погане самопочуття і пов’язували це з погіршенням екологічної обстановки в місті. Однак окупаційна влада заявила про те, що спека в Криму не привела до погіршення екологічної ситуації в районі заводу «Кримський Титан».

 

Читайте більше новин на тему: окупований КримLoading...